Zırhlı Bez Körük

Zırhlı bez körükler, standart körük kapakları geliştirilerek tasarlanmış ürünlerdir. Kumaş kaplı körük kapakları, kızgın ve keskin talaşların, tezgah ve makine bileşenlerinin zara görmesini engeller. Bazı ortamlar, teleskopik körük kapaklarının kullanımı için uygun olmamaktadır. Bu gibi durumlarda zırhlı bez körükler en doğru çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zırhlı bez körükler, hem körüklü kapakların hem de teleskopik kapakların sağladıkları avantajları ve verimi aynı anda sağlayabilen yüksek dayanıklılığa sahip körüklerdir.  Üst düzey sıkıştırma oranı ve esnekliği ile de kullanıldıkları alanlarda yüksek muhafaza performansı sağlarlar. 

Zırhlı bez körük kapakları paslanmaz lameller ile kaplanabilmektedir. Bu durum müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak değişse de, yanmaz bez kullanımı en temel esastır.

CNC torna ve yatay işleme tezgahlarında kullanılan zırhlı körükler, vidalı mil ve kızak bölgesini bor yağı ve çapaklardan korumaktadır.

Zırhlı-Bez-Körük

Ercan Makina CNC olarak bizler, zırhlı bez körük ürünlerimizi -30 ila 180 derece arasındaki sıcaklıklara dayanıklı, yağlanmayı önleyici ve su geçirmez performansa sahip ürünler olarak tasarlamaktayız. Ürünlerimiz, yüksek yoğunluğa sahip tüm işlere uyum sağlayabilen hafif malzemelerden üretilmektedir. 

Zırhlı bez körükler, tezgah ve makine bileşenleri korumalarının yanı sıra titreşim ve tortu oluşumunu da engellemeleri ile endüstriyel sektörde sık sık kullanılan ürünler arasında yer alırlar. Teknik açıdan farklı çalışma ortamları ve endüstriyel sektörler için firmamız, özel körükler tasarlamaktadır.

Yüksek verimlilik, minimum onarım ve bakım ihtiyacı ile uzun ömürlü ürünlerimizin tamamı firma garantisi ile müşterilerimize sunduğumuz tamamı sertifikalı ürünlerdir. Avrupa standartlarında kaliteli ürün ve işçiliğimiz ile ülkemizin lider körük üreticileri arasında yer almaktayız.

Ercan Makine Cnc Zırhlı Bez Körüklerinin Özellikleri Nelerdir?

Firmamız, üst düzey gelişmiş tasarım ve üretim birimi ile birinci sınıf işçilik deneyimine sahip, profesyonel mühendis kadrosu sayesinde sektörün en gelişmiş endüstriyel körük imalatını gerçekleştirmektedir. Son teknoloji ekipmanlarımız ile müşteri uygulamalarına en uygun ürünleri, endüstri yönergelerini takip ederek üretmekteyiz. 

Ortam koşulları ve müşteri uygulamaları çerçevesinde çeşitli boyut ve özelliklere sahip olarak ürettiğimiz Zırhlı bez körüklerimiz, birçok endüstriyel kolda yoğun kullanım alanı bulmaktadır. 

Bunlar;

Metaluriji, kimyasal endüstri, petrokimya, Çimento ve yapı stok endüstrisi, medikal endüstri, tekstil, çelik, yiyecek, yağ ve gaz endüstrisi gibi alanlardır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, size en uygun tasarım ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.  

En uygun fiyat garantisi ve geniş dağıtım ağımız ile yılın 365 günü müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.