kızak koruma sistemleri
Biz Kimiz

ERCAN MAKİNA

Firmamız, ağır sanayi ve endüstriyel sanayi sektörlerinde 15 yılı aşkın tecrübe ve deneyimleri ile kızak koruma sistemleri alanında lider firmalar arasında yerini almıştır. Tüm marka ve modellerde manuel freze.CNC, torna, CNC işleme merkezi tezgahlarının kızak koruma sistemlerinden olan teleskopik sac körük, bez körük, rulo perde körüğü imalatı, revizyon ve tamiratlarını yapmaktayız.

Sektörde yerimizi aldığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını özenle dinleyerek, ortam şartlarına en uygun körükleri tasarlamaktayız.  

Firmamız geniş ürün yelpazesinde; kızak sıyırıcı fitiller, körüklerde bulunan fitiller ve stoplamaların kılavuz kızakları da yer almaktadır. 

Profesyonel çalışan kadromuz, işinin ehli tecrübeli mühendislerimiz ve geniş dağıtım ağımız ile yılın 365 günü ve günün her saati tüm hizmetlerimizi müşterilerimize itina ile sunmaktayız. 

Tüm ürün ve tasarımlarımız sertifikalı ve garantili ürünlerdir. İmalatlarımızı, kaliteden ödün vermeden Avrupa standartlarında gerçekleştirmekteyiz. 

Müşterilerimiz tarafından firmamıza iletilen tüm körükler, özel kimyasal temizlik ürünleri ile temizlenerek, deforme olmuş kısımları büyük bir özenle kendi doğrusallığına getirilmektedir. Temizlenen ve kendi formuna getirilen körüklerin üzerinde yer alan fitiller ve fitillerin oturduğu kasaları, stoplamaları, kılavuz kızakları tümüyle sıfır ürünler ile değiştirilmektedir.

Sıfırdan imal edilen ürünlerimiz gibi müşterilerimiz tarafından firmamıza iletilen körükler de revize işlemlerinin ardından çeşitli testlerden geçirilerek montaja hazır hale getirilmektedir.

Firmamız bünyesinde, müşterilerimize en iyi ürün çözümü sunmak ve ihtiyaçları konusunda yardımcı olabilmek adına, doğrudan müşteriler ile iletişim kurabilen özel bir mühendislik ekibi ve usta işçiler istihdam etmektedir.

Ürünlerimizin imalatlarından dağıtımına kadar tüm süreçlerde en son teknolojik gelişmeleri sıkı sıkıya takip etmekteyiz. Mühendislerimiz en güncel tasarım yazılımlarını kullanmaktadır. Ayrıca, şirket içi hızlı prototipleme ekipmanlarına sahiptirler. Firmamız kurulduğu günden bu yana sıkı bir koordinasyon içerisinde çalışmakta ve tüm hizmetlerini tam vaktinde sunmaktadır. 

Ercan Makina, kaliteli körükler ve mükemmel müşteri desteği ile tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamıştır. Bu faaliyetlerimiz, kalite yönetim sistemimizin etkinliği ve sürekliliği ile desteklenmektedir. 

Firmamız, müşteri uygulama ve isteklerinin her birinin çok özel olduğuna ve her talebin körüğün en küçük detayına kadar ayrıntı ve özen gerektirdiğine inanarak çalışmaktadır. En küçük sipariş ve talepte dahi tüm müşterilerimize memnuniyetle hizmet etmekteyiz.

Bizler, sürecin her anında müşterilerimizle ayrıntılı olarak görüşmeye, konuşmaya ve karşılıklı anlaşma sağlamaya yetecek kadar vakit harcamaya her zaman hazırız. Ürünlerimizin ilk seferinde kusursuz bir şekilde uymasını sağlamak için en küçük ayrıntılara dahi büyük önem vermekteyiz. 

Hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve diğer tüm talepleriniz için firmamız müşteri destek hattı ile 7/24 sorularınızı cevaplamaktadır. 

KAOFONG İşleme Merkezin de Körüklerin Revizyon Görmüş Hali

Endüstriyel Cihazlarda Kullanılan Kızak Koruma Sistemleri